اقدام عجیب سولماز عزیزی در برلین + عکس

سولماز عزیزی رییس بخش رویداد سریال برلیناله که همزمان با جشنواره فیلم برلین برگزار می شود از سمت خود کنار رفت.

  1. جمعه ۱۴ تیر ۹۸ ساعت ۲۱:۰۵ (۴ سال،۹ ماه قبل)
انصراف سولماز عزیزی از ریاست در جشنواره فیلم برلین
به گزارش فرانگر

جودیت کلین، دیگر مسئول این بخش نیز از سمت خود کناره خواهد گرفت. جشنواره برلین خروج این ۲ را تایید و تاکید کرده است که بخش سریال این جشنواره با همان سبک و سیاق قبلی به کار خود ادامه خواهد داد.

عزیزی و کلین روز پنجشنبه ۴ جولای با صدور بیانیه ای مشترک خطاب به همکاران خود گفتند: بعد از بیش یک دهه فعالیت فوق العاده در برلین تصمیم گرفته ایم به سوی چالش های جدید حرکت کنیم. صبا به نقل از ورایتی، این دو افزودند: ما به بنا نهادن بخش سریال و تبدیل شدن آن به رویدادی برای اکران نخست سریال های تولیدی در جهان مفتخریم و ایمان داریم که آینده ای روشن در انتظار این بخش است.

سولماز عزیزی سال هاست با برلیناله همکاری دارد و پیش از بنا نهادن بخش سریال، مدیر برنامه ریزی فستیوال اصلی فیلم برلین بود.

بخش سریال، رویدادی مستقل است که در دل «بخش ویژه» فستیوال برلین برگزار می شود. «هانا»، سریال مهیج و پرطرفدار آمازون و درام جنایی «Quicksand» نتفلیکس، محصولات مهمی بودند که امسال در جشنواره برلین از آن ها رونمایی شد.

مسئولان برلیناله نیز در این باره گفتند: سولماز عزیزی تصمیم گرفته است بخش سریال این جشنواره را به مقصد چالش حرفه ای دیگر ترک کند. این فستیوال از تعهد بلندمدت و عملکرد موفقیت آمیز او سپاسگزار است و برای او بهترین آرزوها را دارد.