کیم کارداشیان سوررایز شد + عکس

شجره خانوادگی کیم کارداشیان توسط یک روزنامه نگار و محقق اسکاتلندی به نام کریگ ویلیامز کشف شد.

  1. سه شنبه ۱۴ خرداد ۹۸ ساعت ۱۱:۲۰ (۴ سال،۱۰ ماه قبل)
شجره خانوادگی کیم کارداشیان,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
به گزارش فرانگر

او زمانی این تحقیق را آغاز کرد که متوجه شد خانواده کیم اسم های اسکاتلندی ها را دوست دارند، برای مثال کورتنی کارداشیان، نام دخترش را «پنه لوپه اسکاتلند ویسیک» گذاشته است.

پیگیری های یک روزنامه نگار اسکاتلندی درباره اصل و نسب و شجره خانوادگی کیم کارداشیان ستاره تلویزیونی آمریکا، نتایجی شگفت آور را نشان داد که که مربوط به خانواده سلطنتی اسکاتلند بود.

به نقل از روزنامه «دیلی میل» انگلستان، کیم کارداشیان و خانواده معروف او بستگان قهرمان اسکاتلندی به نام «راب روی مک گرگور» و یکی از پادشاهان اسکاتلند هستند.

خانواده کارداشیان به طور مستقیم با خاندان مک گرگور مرتبط هستند، و این یک پیوند افسانه ای است که آن ها را به «کنت مک آلپین» پادشاه اول اسکاتلند مرتبط می سازد.

این روزنامه نگار تحقیقات کاملی درباره اصالت اسکاتلندی کیم کارداشیان انجام داده و دریافته که کادراشیان ها رابطه شگفت انگیزی با قبیله مک گرگور دارند، مک گرگور هایی که از طریق مؤسس قبیله گریگور جایگاه سلطنتی پیدا می کنند، زیرا او برادر کنت مک آلپین بوده است.

شجره خانوادگی کیم کارداشیان,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

این محقق که کریگ نام دارد وقتی دانست که بین خانواده کارداشیان و یکی از قدیمی ترین خانواده های اسکاتلند رابطه وجود دارد شگفت زده شد.

کریگ گفت: همه این تحقیقات از جایی شروع شد که خواهر کیم، اسم دخترش را پنه لوپه اسکاتلند گذاشت، من فکر کردم که حتماً این خانواده رگ و ریشه اسکاتلندی دارند، اما فکرش را نمی کردم که به یک خانواده سلطنتی و شخصیت بزرگ در تاریخ اسکاتلند تعلق داشته باشند.

همرسانی نوشتار: