ظاهر شیطانی آنجلینا جولی در قامت یک معشوقه + عکس

دیزنی که امسال اقتباس های لایو اکشن متعددی را روی پرده برده و خواهد برد، چند ماه قبل تصمیم گرفت در عین غافلگیری قسمت دوم "مالفیسنت: بانوی شیطان" (Maleficent: Mistress of Evil) را هم در سال ۲۰۱۹ اکران کند.

  1. سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۲:۴۵ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
آنجلینا جولی معشوقه شیطان شد
به گزارش فرانگر

اوایل سال جاری میلادی اعلام شد که این پیش درآمد برای داستان "زیبای خفته" با بازی "انجلینا جولی" به جای نمایش در سال ۲۰۲۰ در سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد. از آن زمان تاکنون هواداران منتظر انتشار اولین تریلر فیلم مانده بودند و حالا این روز فرارسیده.

سی نما، استودیوی دیزنی دوشنبه شب اولین تریلر "مالفیسنت: بانوی شیطان" را عرضه کرد تا "انجلینا جولی" را بار دیگر در نقش شخصیت شرور قصه ببینیم. در این قسمت علاوه بر جولی، "ال فنینگ" هم دوباره در نقش "پرنسس آرورا" ظاهر می شود. دیگر بازیگران این دنباله نیز شامل "جونو تمپل"، "سم رایلی"، و "ایملدا استانتون" می شوند که سابقه بازی در قسمت اول را دارند. اما این بار شخصیت های جدیدی هم با بازی "اد اسکراین"، "میشل فایفر" و "چیوتل اجیوفر" معرفی خواهند شد.

فردی که در قسمت دوم شاهد بازگشتش نخواهیم بود "رابرت استورم برگ" کارگردان است که جای خود را به "یواخیم رانینگ" کارگردان "دزدان دریایی کارائیب: مرد مرده قصه نمی گوید" می دهد. نگارش فیلمنامه ی دنباله به "لیندا وولورتون"، "نوآح هارپستر" و "میکا فیتزرمن-بلو" سپرده شده است.

قسمت اول "مالفیسنت" در سال ۲۰۱۴ اکران شد و فروش داخلی ۲۴۱ میلیون دلاری و فروش جهانی ۷۵۸ میلیون دلاری آن به شکل گیری موج تولید اقتباس های لایو اکشن کمک قابل توجهی کرد.
همرسانی نوشتار: