سلنا گومز و وودی آلن در ایتالیا سوژه شدند + عکس

وودی آلن در کشورش آمریکا تحریم شده است اما اروپایی ها همچنان بر این کارگردان سرشناس ارج می نهند.

  1. یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۱:۴۵ (۵ سال،۱ ماه قبل)
وودی آلن با سلنا گومز در ایتالیا
به گزارش فرانگر
پس از اینکه آمازون از اکران فیلم "یک روز بارانی در نیویورک" ساخته وودی آلن خودداری کرد، اکنون ایتالیا اعلام کرده پاییز امسال این فیلم را به نمایش درمی آورد. آمازون چندی پیش تصمیم گرفت این فیلم را در قفسه ها نگه دارد و روابط کاری اش را با کارگردان کهنه کار قطع کند و به همین دلیل این کمدی رمانتیک که با بازی تیموتی شالامه، ال فانینگ، سلنا گومز و جود لاو ساخته شده امکان نمایش پیدا نکرد. اکنون از طریق یک واسطه این فیلم در ایتالیا دیده خواهد شد.
ورایتی خبر داد، کمپانی "لاکی رِد" ایتالیا اعلام کرده این فیلم از ۳ اکتبر ۲۰۱۹ در سینماها اکران خواهد شد. انتظار می رود این فیلم در سپتامبر در جشنواره فیلم ونیز نیز به نمایش درآید.
این کمپانی فیلم پیشین آلن با عنوان "چرخ شگفت" را که با بازی کیت وینسلت ساخته شده بود سال ۲۰۱۷ در ایتالیا اکران کرده بود.
"هیچ چیز دیگر" این کارگردان در سال ۲۰۰۳ فیلم افتتاحیه جشنواره ونیز در لیدو بود.
ماجرای "یک روز بارانی در نیویورک" بر رابطه دو جوان که برای تعطیلات وارد نیویورک می شوند متمرکز است. این فیلم سال ۲۰۱۸ کامل شد.
تابستانی که گذشت آمازون چهار قرارداد از پیش امضا شده اش با وودی آلن را به دنبال جنجالی که بر اثر ادعای دخترخوانده این کارگردان مبنی بر آزار جنسی از سوی پدرخوانده اش در دوران کودکی مطرح شده بود، لغو کرد.همرسانی نوشتار: