چالش جدید جنیفر لوپز

با من ازدواج کن + عکس

"جنیفر لوپز" و استودیوی STX پس از موفقیت "شغل دوم" (Second Act) در سال ۲۰۱۸، و فیلم "کلاه برداران" (Hustlers) به کارگردانی "کنستانس وو" و بازی لوپز که سپتامبر آینده اکران می شود، فیلم کمدی رمانتیک دیگری تحت عنوان "با من ازدواج کن" (Marry Me) تولید می کنند. "اوون ویلسون" نیز در حال مذاکره با استودیو است تا در مقابل لوپز جلوی دوربین برود.

  1. سه شنبه ۳ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۲:۰۸ (۴ سال،۱۱ ماه قبل)
درخواست عجیب جنیفر لوپز برای ازدواج با هوادارش
به گزارش فرانگر

"کت کویرو" که بیشتر با کارگردانی اپیزودهای سریال های تلویزیونی از جمله "بی شرم" (Shameless) و "خانواده ی مدرن" شناخته می شود، کارگردانی این فیلم را که از کتاب مصوری نوشته ی "بابی کراسبی" اقتباس شده برعهده دارد. "جان راجرز" فیلنامه ی این پروژه را به نگارش درآورده و "هارپر دیل" آن را بازسازی کرده است.

سی نما نوشت؛ این فیلم که ترکیبی از "خواستگاری" (The Proposal) با بازی "ساندرا بولاک" و "ناتینگ هیل" (Notting Hill) با بازی "جولیا رابرتس" توصیف شده، در مورد خواننده ی پاپ فوق ستاره ای (لوپز) است که لحظاتی پیش از ازدواج با نامزد راک-استار خود در باغ میدان مدیسن، متوجه می شود که به او خیانت کرده و روی صحنه چنان عنان از کف می دهد که از میان جمعیت مردی را به صورت تصادفی (ویلسون) انتخاب می کند و به تلافی خیانت نامزدش به ازدواج او درمی آید.

لوپز به همراه "ایلین گلداسمیت" در این پروژه سرمایه گذاری می کند. پخش جهانی فیلم را استودیوی STX برعهده می گیرد.
همرسانی نوشتار: