سیمای متحول شده سلبریتی سرشناس ایرانی همه را شوکه کرد + عکس

ماجرا از آن جا آغاز شد که در سومین روز جشنواره جهانی فیلم فجر، پارسا پیروزفر با ظاهری کاملا متفاوت حضور پیدا کرد؛ حضوری که از سوی عکاسان حاضر در پردیس جشنواره مورد استقبال قرار گرفت و در اندک زمانی فضای مجازی پر شد از تصاویر پارسا، با موهای تراشیده و هیکلی بشدت چاق؛ که شایعات فراوانی را موجب شد؛ شایعاتی که حکایت از حضور پیروزفر در فیلمی بسیاربسیار مهم داشت که البته قرار است خبری از آن در رسانه ها درج نشود؛ شایعه ای جذاب برای رسانه هایی که از طریق انتشار این اخبار تاییدنشده توانستند در کوتاه زمانی کلیک های خود را تا چند برابر افزایش دهند.

  1. سه شنبه ۳ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۸:۰۰ (۴ سال،۱۲ ماه قبل)
به گزارش فرانگر

اما ظاهر متفاوت پارسا پیروزفر که این روزها نمایش ملاقات را در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه دارد، از سوی کاربران عادی هم با واکنش های بامزه ای روبه رو شد که در ادامه می خوانید.

پارسا پیروزفر

واکنش هایی چون: «تنها کسی که لیاقت هشتگ پیر نشو لعنتیو داره فقط و فقط پارسا پیروزفر هست و تمام. نبینم جمله رو در وصف کسی به کار ببرین.» یا   «این درسته پارسا پیروزفر کچل کنه؟ پس آ رزوهای ما چی میشه؟» یا این یکی: «چطور میشه یه آدم با یه موزر و تیغ جذابیت خودش رو به ۱۰٪ برسونه از ۹۹٪..؟ رازش رو باید از پارسا پیروزفر پرسید. ایشالله سریع به راه راست برگرده.»

در این بین برخی انتشار پرشمار عکس های متفاوت پیروزفر را زیر سوال برده بودند: «مهمترین موضوع و دغدغه امروز سینمای ایران، سر بدون موی پارسا پیروزفر است. مدیونید اگر فکر کنید این رسانه ها و خبرنگاران سینمایی هستند که دغدغه های پوچ و پوشالی برای مردم می سازند.»

البته هواداران پیروزفر همچنان از او حمایت کرده بودند: «پارسا پیروزفر با این تیپ جدیدش نشون داد هم می تونی چاق باشی و هم کچل و هم چشم همه رو دربیاری!»

اما این سوال انگار سوال مهم این روزهای سینمای ایران است:«اون موقع ها همه موهاشون رو لخت می کردن و فرق کج و ادای پارسا پیروزفر؛ یعنی الانم قراره کچل کنن؟»

همرسانی نوشتار: