آنجلینا جولی اندکی بعد از طلاق خواستگار ایرانی پیدا کرد

جدایی رسمی آنجلینا جولی و براد پیت بعد از دو سال و نیم کشمکش اتفاقی بود که دیروز در فضای رسانه ای جهان غوغا به پا کرد. این اتفاق در ایران نیز بی سر و صدا نبود و موجب انتشار بی شمار کامنت با مضامین طنزآمیز شد...

  1. سه شنبه ۲۷ فروردین ۹۸ ساعت ۱۵:۵۵ (۵ سال،۱ ماه قبل)
آنجلینا جولی و برد پیت
به گزارش فرانگر

به نقل از شهروند، در گزارش منتشر شده رسانه ها عنوان شده بود که این دو ستاره که ازدواج شان سر فیلمبرداری فیلم «خانم و آقای اسمیت» جنجالی بود؛ این رسم دیرین را در طلاق هم رعایت کردند و یکی از جنجالی ترین طلاق های سال های اخیر را رقم زدند. طبق این گزارش جولی ۴۳ ساله و پیت ۵۵ ساله عنوان داشتند که از این پس بر آنچه برای شش فرزندشان مناسب است، تمرکز خواهند کرد. آنها، صاحب سه فرزند شده اند و سه کودک را نیز به فرزندخواندگی پذیرفته اند. آنجلینا جولی و برد پیت در سال ۲۰۰۵ و در جریان فیلمبرداری «خانم و آقای اسمیت» با یکدیگر آشنا شدند و چند ماه پس از اکران فیلم در جنوب فرانسه با هم ازدواج کردند ولی، در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ آنجلینا جولی درخواست طلاق داد. از آن زمان تاکنون، این زوج درگیر حل اختلاف بر سر حضانت فرزندان و تقسیم اموال بوده اند. در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸، قاضی یک دادگاه یک برنامه جامع برای دیدار برد پیت با کودکانش تدارک دید به جز مداکس ۱۷ ساله که به بلوغ عقلی رسیده و خودش می تواند تصمیم بگیرد چقدر با پدرش وقت صرف کند.
 نکته جالب در مورد این خبر این که مجله پیپل وقتی اعلام کرد که آنجلینا جولی و براد پیت، بالاخره به طور رسمی از همدیگر جدا شدند؛ فکر نمی کرد این خبر دستمایه شوخی های کاربران ایرانی باشد. کاربرانی که به شکلی عجیب پست ها و توئیت هایی مشابه با این مضمون را منتشر می کردند که «پس خدا را شکر. فردا مادرم را می فرستم خواستگاری آنجلینا»!  البته هواداران براد پیت نیز بیکار ننشسته بودند: «ایکبیری آخرش دست از سر براد برداشت». یا: «حتما مهریه ش رو هم گذاشته اجرا»!
همرسانی نوشتار: