ترامپ آرزوی انسیه شاه حسینی را برآورده کرد + عکس

انسیه شاه حسینی کارگردان سینمای ایران در حاشیه هم اندیشی هنرمندان بسیجی در حالی که لباس سپاه برتن کرده بود، اظهار داشت: از آقای ترامپ ممنونم که من را به آرزویم رساند تا لباس سپاه بپوشم چراکه در دوران دفاع مقدس خیلی تلاش کردم لباس سپاه بپوشم و این کار یکی از آرزوهای من بود که توسط رئیس جمهور آمریکا محقق شد.

  1. دوشنبه ۲۶ فروردین ۹۸ ساعت ۲۰:۴۰ (۵ سال قبل)
انسیه شاه حسینی
به گزارش فرانگر

وی هنرمندان بسیجی را پاسداران واقعی انقلاب اسلامی دانست و ادامه داد: وقتی من لباس سپاه را پوشیدم یاد شهید حسین علم الهدی افتادم. او با توجه به اینکه دانشجوی تاریخ بود شخصیت بسیار چند لایه و حضوری چندوجهی داشت و واقعاً ایشان یک ظرفیت بود و فقط یک نیروی صرف نبود. ایشان در زمانی که آیین نامه و قانون اساسی مجلس خبرگان درحال تصویب بود، خیلی جنب وجوش و حضور فعالی داشت ولی همین آدم در عملیات نصر در محاصره افتاد و در نهایت مظلومیت و در سکوت به شهادت رسید و گفت ما فقط به تکیلف عمل می کنیم و نتیجه با خداست.

این کارگردان سینما به مسئله تروریست خواندن سپاه توسط دولت آمریکا اشاره کرد و ادامه داد: این اتفاق اتفاقاً خیلی خوب شد و من خیلی خوشحال شدم بخاطر اینکه آمریکایی ها به قدری از توان سپاه ما می ترسند و وحشت دارند که در کابوس شبانه سپاهیان ما را به عنوان تروریست می بینند و این نشان از قدرت ماست.

شاه حسینی پوشیدن لباس سپاه را نوعی اعلام موضع به دشمنان دانست و افزود: بهترین شیوه برای مقابله با دشمن به فرموده مولا علی (ع) افزودن به تخصص و علم مان است. در همین راستا بچه های هنرمند توانایی های زیادی دارند اما متاسفانه حمایت نمی شود و آن ها را جدی نمی گیرند به همین خاطر توان و نیروی آن ها ظهور و بروز پیدا نمی کند.
همرسانی نوشتار: