پارتنر جدید آنجلینا جولی + عکس

یک بازیگر نامزد اسکار دیگر به "دنیای سینمایی مارول" ملحق شد. "کمیل نانجیانی" کمدین و نویسنده آمریکایی-پاکستانی که به تازگی در اپیزود اول ریبوت "منطقه ی گرگ و میش" (Twilight Zone) ظاهر شده به "انجلینا جولی" در فیلم "جاودانان" (The Eternals) اضافه شد.

  1. شنبه ۱۷ فروردین ۹۸ ساعت ۲۰:۲۵ (۵ سال،۳ ماه قبل)
پارتنر آنجلینا جولی پیدا شد
به گزارش فرانگر

بنابر اعلام "هالیوود ریپورتر"، نانجیانی در حال مذاکره با استودیو است تا به این فیلم به کارگردانی "کلوئی ژائو" بپیوندد. اطلاعاتی از نقش او در فیلم منتشر نشده اما پیش از این گزارش شده بود که جولی نقش کلیدی "سرسی" را برعهده گرفته است. این شخصیت هیچگاه ارتباط خود با انسان ها را پنهان نکرده و حتی یک بار به عضویت "انتقام جویان" درآمده است.

سی نما نوشت؛ "جاودانان" براساس کتاب مصوری نوشته ی "جان کربی" اقتباس می شود و در مورد نژادی باستانی است که توسط "سلستیال ها" خلق شده اند. اما "سلستیال ها" نژاد دیگری به "دیواینت ها" را که دشمنان سرسخت "جاودانان" به شمار می آیند به وجود آورده اند.

نانجیانی چند سال قبل با سریال کمدی "دره ی سیلیکن" (Silicon Valley) به شهرت رسید. او در سال ۲۰۱۷ با بازی در فیلم "بیمار بزرگ" (The Big Sick) و نگارش فیلمنامه ی آن به موفقیت های بیشتری رسید. این فیلم از رویدادهای واقعی زندگی نانجیانی و نحوه ی آشنایی اش با "امیلی گوردن" الهام گرفته شده بود. او با این فیلم نامزد اسکار بهترین فیلمنامه ی اریجینال شد.

"کمیل نانجیانی" اواخر سال جاری میلادی نیز در کنار "کریس همسورث" ستاره ی "ثور" و "تسا تامپسون" در فیلم "مردان سیاهپوش: بین المللی" (Men in Black: International) ظاهر می شود و در فیلم (Stuber) در مقابل "دیو باتسیتا" ستاره ی "محافظین کهکشان" قرار می گیرد. اوایل سال ۲۰۱۹ نیز گزارش شده بود که او در کمدی جاسوسی (No Glory) به تهیه کنندگی "آدام مک کی" و "ویل فرل" بازی می کند. فیلمبرداری فصل ششم "دره ی سیلیکن" شبکه ی HBO طبق برنامه باید از تابستان آینده آغاز شود.