هجوم فالوورها به پیج مهناز افشار در شروع سال 98 + عکس

سال نود و هشت مثل سال های اخیر، شاهد رشد چشمگیری فعالیت شبکه های اجتماعی عکس محور و ویدیو محور هستیم.

  1. چهارشنبه ۱۴ فروردین ۹۸ ساعت ۱۹:۴۶ (۵ سال،۱ ماه قبل)
 مهناز افشار بالاتر از رامبد، بهنوش، الناز و گلزار
به گزارش فرانگر

هویت دیجیتالی شما در سال نود و هشت، با حضور در شبکه های اجتماعی داخلی و بین المللی رقم می خورد. در سال نود و هفت، بحث هایی درباره فیلترینگ اینستاگرام به گوش رسید که به نتیجه ای نرسید. در سال نود و هشت که سال سیاسی است و اواخر سال، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با قانون جدید انتخابات را شاهد هستیم، احتمالا شاهد حضور پر رنگ تر چهره ها در عرصه رقابت های داغ انتخاباتی در فضای سایبر باشیم.

گشتی در بین پربیننده ترین صفحات اینستاگرام ایرانیان

بر اساس گزارش روزیاتو، شمار مخاطبان اینستاگرام ایرانیان از مرز ۴۰ میلیون نفر فرا تر رفته است و شمار گوشی های هوشمند در ایران، از جمعیت ایران، بیش تر است. این سیگنال خوبی به استارت آپ ها و عاشقان کارآفرینی دیجیتالی است که خدماتی برای بازار میلیونی جوان و اینترنت مدار ایرانیان در سال نود و هشت، ارائه کنند. از بازی رایانه ای تا مشاوره دیجیتالی و غیره. در این گزارش، نگاهی داریم به پر بیننده ترین صفحات اینستاگرام ایرانیان در سالی که گذشت تا در تعطیلات نوروز ۹۸، از اتفاقات ریز و درشت صفحات پر لایک، غافل نشوید.

اینستاگرام مهناز افشار

1998074_872

نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، تنها با حدود چهارصد و اندی پست، بیش از هشت و نیم میلیون فالور دارد و رتبه اول پر بیننده ترین صفحه اینستاگرام ایرانیان در اختیار اوست. تراژدی آمپول نالوکسان، مهناز افشار را یکی از جنجالی ترین سلبریتی های سینمایی کشور در سال نود و هفت کرد. سبک زندگی نوروزی مهناز را در تعطیلات ۹۸ دنبال کنید.

اینستاگرام رامبد جوان

2

آقای خندوانه در نوروز نود و هشت، همچنان دومین صفحه پر بیننده اینستاگرام ایرانیان را در اختیار دارد و شمار مخاطبانش از ۸ میلیون گذر کرده است. حداقل بیست درصد کل کاربران ایرانی، مخاطب صفحه او هستند و ایشان در ۳ سال اخیر، بیش از ۲۴۰۰ پست به اشتراک گذاشته است. ۱۳ صفحه را دنبال میکند که صفحه نگار جواهریان (همسرش) نیز از آن جمله است. صفحه رامبد در تعطیلات نوروزی، احتمالا مملو از لایک و کامنت شود.

صفحه اینستاگرام حسن ریوندی

3

حسن ریوندی، هم چنان یکه تازه عرصه خنده و سرگرمی در صنعت تفریح ایران است و این را از شمار فالورهایش که گویا بزودی رکورد مهناز افشار را می گیرد، می توان فهمید. اگر در تعطیلات عید، فرصتی پیدا کردید و دید و بازدید ها و آجیل های گران و شیرینی های وسوسه انگیز و فوتبال های پر هیجان اجازه داد، گشتی در ویدیو های حسن بزنید. احتمالا مطالب جالبی برای شما دارد. او همه چیز را به زبان طنز بیان می کند و در اینستاگرامش هم، کمی مفتاوت تر از استیج های طوفانی اش در سال نود و هفت است.

صفحه اینستاگرام بهنوش بختیاری

4

ارتش بهنوشی ها به مرز هفت و نیم میلیون نفر نزدیک می شود. سلبریتی همه فن حریف سینما و تلویزیون و تبلیغات و مد و لباس و ترجمه و امور خیریه و.... با حدود هزار و نهصد و اندی پست و ۱۰۴ صفحه ای که دنبال میکند، ۷.۴ میلیون دنبال کننده دارد. بهنوش، استوری زیاد می گذارد و در تعطیلات نوروز نود و هشت، ایرانگردی می کند. سبک زندگی و روایت های او را دنبال کنید.

اینستاگرام الناز شاکردوست

5

الناز شاکردوست، هنرپیشه سینمای ایران است که با نقش آفرینی در فیلم «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن سی وهفتمین جشنواره فیلم فجر را شکار کرد. شمار مخاطبانش تا نوروز ۹۸ از مرز شش و نیم میلیون نفر فرا تر رفت تا همچنان در فهرست ۵ صفحه پر لایک ایرانیان در اینستاگرام باشد.

اینستاگرام محمدرضا گلزار

6

محمد رضا گلزار، مطرح ترین سلبریتی سینمای ایران در سال نود و هفت است. مسابقه تلویزیونی برنده باش با همه انتقاداتی که به آن وارد شد، توانست او را در شب های آخر هفته، مهمان خانه های میلیون ایرانی در ۳۱ استان کشور کند. موضوعی که سبب افزایش فالورهایش در سال نود و هفت شد و از مرز شش میلیون تن فرا تر رفت. او بیش از هزار و سیصد پست گذاشته و پشت صحنه فعالیت های سینمایی و شبکه خانگی و گردشگری های داخلی و خارجی اشا را برایتان روایت می کند. در تعطیلات نوروز نود و هشت، یکی از صفحاتی که کامنت های پر حرارتی خواهد داشت، صفحه گلزار است.

اینستاگرام پرویز پرستویی

7

استاد پرستویی با اینستانوشته های مفهومی محبوب خود، سال نود و هفت را با انتشار بیش از هزار و ششصد و اندی پست و کسب ۴.۵ میلیون فالوور تمام کرد. عادت دارد پست هایی مفهومی که برداشت های وی از سخنان نغز حکما، نویسندگان، فلاسفه ایرانی و غربی است را به اشتراک گذاشته و خود را از دنیای سلفی های یهویی و جشن تولد و عوام بازی برخی از چهره ها، جدا کند تا اینستاگرامش، آموزنده باشد. شاید علت افزایش سالانه شمار مخاطبانش، همین نکته باشد.