عروسی که یک شبه ملکه شد + عکس

تاج یک مجموعه تلویزیونی درام است که توسط پیتر مورگان ساخته و نوشته شده است. این مجموعه توسط دو شرکت لفت بانک پیکچرز و سونی پیکچرز تلویژن برای شبکه نت فلیکس تهیه شده است.

  1. چهارشنبه ۱۴ فروردین ۹۸ ساعت ۲۳:۱۰ (۵ سال قبل)
داستان دختری که به یکباره ملکه می‌شود/////////////////////////۱۳ فروردین
به گزارش فرانگر

صنعت سریال سازی سالهای طولانی در کشورهای مختلف جهان به عنوان یکی از محبوب ترین و در عین حال سرگرم کننده ترین صنایع حاضر هنری محسوب می شود.

سریال به طور معمول نسبت به آثار سینمایی علاوه بر داشتن مخاطب بیشتر می تواند به راحتی و برای سالهای متمادی در اذهان مخاطب تلویزیون قرار گیرد. به همین مناسبت خبرگزاری میزان به معرفی چند سریال معروف جهان پرداخته است.

تاج یک مجموعه تلویزیونی درام است که توسط پیتر مورگان ساخته و نوشته شده است. این مجموعه توسط دو شرکت لفت بانک پیکچرز و سونی پیکچرز تلویژن برای شبکه نت فلیکس تهیه شده است.

این مجموعه، داستان سلطنت ملکه الیزابت دوم انگلستان را به تصویر می کشد. فصل اول این مجموعه شامل ۱۰ قسمت یک ساعته است که در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۱۶ منتشر شد. پس از استقبال زیاد تماشاگران از این سریال و همچنین مورد ستایش قرارگرفتن از سوی منتقدان، فصل دوم این مجموعه نیز سفارش داده شد و در دسامبر ۲۰۱۷ به نمایش درآمد.

داستان دختری که به یکباره ملکه می شود/////////////////////////۱۳ فروردین

تاج، زندگی ملکه الیزابت دوم را از زمان عروسی خود در سال ۱۹۴۷ تا به امروز نمایش می دهد. انتظار می رود این مجموعه تلویزیونی حدود ۶۰ قسمت و بیش از شش فصل داشته باشد. فصل اول این مجموعه، حوادث و زندگی ملکه الیزابت دوم را تا سال ۱۹۵۵ با بازی کلر فوی به تصویر می کشد.

کلر فوی، مت اسمیت، ونسا کربی، آیلین اتکینز، جرمی نورتهام، ویکتوریا همیلتون، الکس جنینگز، لیا ویلیامز، بن مایلز،گرگ وایز، جرد هریس، استیون دیلین و جان لیسگو از بازیگران این سریال هستند.

همرسانی نوشتار: