بانوی هنرپیشه سرشناس بالاخره از شوهرش طلاق گرفت + عکس

خبر ها حاکی از آن است که "برن سات" در حال جدایی از همسرش "کنعان دوغلو" است. با وجود این که زوج معروف ترکیه ای از روز های نخست ازدواجشان -در حدود پنج سال- با شایعه جدایی مواجه بودند، اما اینبار اوضاع فرق می کند و آن ها جدی در حال طلاق گرفتن هستند، به ویژه اینکه هر یک از آن ها در خانه های جداگانه و به تنهایی زندگی می کنند.

  1. چهارشنبه ۷ فروردین ۹۸ ساعت ۱۰:۰۵ (۵ سال قبل)
برن سات,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
به گزارش فرانگر

یک منبع نزدیک به "برن سات" که با نقش فاطماگل به شهرت رسید، گفت که این بازیگر ترکیه ای از همسرش کنعان تقاضای طلاق نموده و تأکید کرده که در ازای طلاق هیچ جبران مادی از همسرش نمی خواهد.

فشار رسانه ها و خانواده، مشکلات زوج معروف ترکیه ای را بیش از پیش کرده و به گفته "برن" زندگی به شدت برای آن ها غیرقابل تحمل شده است.

برن سات,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

"دوغلو" اصرار می کند که می توانند با عشق موجود در زندگی بر مشکلات فائق بیایند، اما "برن" اینبار در تصمیم خود کاملاً مصمم و جدی است، تا جایی که به خانه ای جداگانه نقل مکان کرده است.

"برن سات" دیگر نمی تواند مشکلات خود را از دوربین ها پنهان کند، با وجود اینکه سعی می کند جزئیات زندگی شخصی و اخبار طلاق خود را از کنعان دوغلو پنهان نماید، اما چهره غمگینش او را افشا می کند.

پاپاراتزی ها عکس هایی از برن سات را در یک کافه در منطقه "نیشان تاشی" گرفته اند که صورتی رنگ پریده و بدون لبخند داشته و با مو های ژولیده از خانه خارج شده است. یکی از کارکنان کافه گفت که برن پنج پاکت سیگار مصرف کرد، و حلقه ازدواج هم در دست نداشت.

برن و کنعان دوغلو پس از دو سال آشنایی در جولای ۲۰۱۴ در شهر لس آنجلس و در مراسم ازدواج باشکوهی با یکدیگر ازدواج کردند و همواره شایعاتی پیرامون طلاق آن ها منتشر می شد.