هدیه ای غیرمنتظره که بانوی مجری سرشناس تلویزیون را دگرگون کرد + عکس

مژده لواسانی مجری سرشناس تلویزیون با انتشار پستی در صفحه ایسنتاگرام خود ضمن ابراز ارادت به شهدا، از ناگفته هایی تاثیرگذار درباره پدربزرگ و دایی اش صحبت کرد.

  1. یکشنبه ۱۲ اسفند ۹۷ ساعت ۱۵:۳۰ (۵ سال،۲ ماه قبل)
هدیه‌ای غیرمنتظره که خانم مجری را دگرگون کرد +عکس
به گزارش فرانگر

وی همچنین خوشحالی وصف ناشدنی اش از هدیه ارزشمندی که اخیرا نصیبش شده بود را با مردم به اشتراک گذاشت. لواسانی در اینستاگرام نوشت:

در گیر و دارِ هیاهوی جشنواره و بی عدالتی ها و زخم ها و نارفیقی ها و تهمت ها و ناراحتی های همیشگی زندگیم بودم که پنجشنبه، ناگهان صدام کردند!
صدا زدند که یادم باشه، هرگز منو رها نمیکنند...
صدا زدند که یادم باشه وسط همه نامردی ها، مردانی هستند که زندگی من همیشه به نگاهشون گره خورده!
من به این نگاه، می بالم... من به این نگاه زنده ام، من به این نگاه امید بسته ام...
پنجشنبه ظهر، بی هیچ قرار قبلی، مراسم ساده و نورانی تقدیر از خانواده های شهدا رو در جمع نازنینشون اجرا کردم و رییس معراج الشهدا غافلگیرم کردند و این قمقمه رو که در تفحص، کنار پیکر مقدس یک شهید پیدا شده و مقداری از اون خاک مطهر رو به من از طرف خانواده های شهدا هدیه دادند.
با تمام قلبم میگم که این هدیه و اون نگاهِ پر مهر مادران و پدران شهدا و دعای خیرشون که میگفتند هر بار در تلویزیون از شهدا حرف میزنم، برام دعا میکنند، اعتبارش از هر جایزه و تقدیر دنیایی، بالاتر و بیشتره... زندگیم رو با این دعا ها بیمه کردم...
من با تمام وجودم به این شهدا و خانواده هاشون مدیونم، تا هستم و خواهم بود...
تکمله: آنچه که ارادت دارم به شهدا از پسِ خاطرات زخم های شیمیایی دایی عزیزم و ترکش های بدن پدربزرگم میاد، برای سلامتیشون و آرامش زندگیشون، لطفا دعا کنید.

هدیه ای غیرمنتظره که خانم مجری را دگرگون کرد +عکس

هدیه ای غیرمنتظره که خانم مجری را دگرگون کرد +عکس

پربازدیدترین های هفته