بازگشت خواننده معروف ایرانی به صحنه بعد از نابینا شدن

مجید خراطها پس از ماهها تحمل بیماری، چهارشنبه روی استیج می رود.

  1. شنبه ۱۱ اسفند ۹۷ ساعت ۱۱:۵۸ (۵ سال،۱ ماه قبل)
کنسرت خواننده معروف ایرانی بعد از نابینا شدن
به گزارش فرانگر

«مجید خراطها» خواننده پاپ کشورمان، چندین ماه است که دچار کم سویی و سوزش چشم شده است. شدت این کم سویی چشم «خراطها» به حدی است که تا چند هفته پیش، او فقط یک متر جلو تر از خود را می دید. حالا با طول درمانی که پزشک این خواننده برای او در نظر گرفته و همچنین مصرف دارو، سوی چشم راست این خواننده بهتر شده است، اما طبق اعلام پزشک، بینایی «خراطها» هیچگاه به حالت اول باز نمی گردد.

اوضاع بینایی «خراطها» قدری بهبود یافته است و قرار است در سالن امام علی (ع) کنسرت برگزار کند؛ کنسرتی که تمام بلیت های آن فروخته شده است.

«سعید خراطها» برادر و مدیر برنامه این خواننده پاپ از بهبودی چشمگیر برادرش «مجید» خبر داد و گفت: خوشبختانه چشم راست «مجید» بهتر از گذشته می بیند اما چشم چپ، همچنان مشکل جدی دارد. به لطف خدا اوضاع برادرم رو به بهبود است و پزشک «مجید» هم از روند درمانی ابراز امیدواری کرده است، البته بازگشت صد در صد بینایی کامل، هنوز قطعی نیست و ممکن است که هیچ وقت این اتفاق نیفتد.

مدیر برنامه «مجید خراطها» در ادامه بیان کرد: برادرم مشکلی برای روی استیج رفتن ندارد. او چند هفته پیش در شهر ارومیه کنسرت برگزار کرد. همچنین چهارشنبه ۱۵ اسفند در سالن امام علی (ع) تهران، برادرم به روی صحنه می رود که بلیت های آن هم فروخته شده است.

وی در پایان گفت: البته «مجید» هنوز به نور حساسیت دارد و باید با عینک دودی به روی صحنه برود.