چه کسی مجری مراسم اسکار ۲۰۱۹ خواهد بود؟

اگرچه مراسم اسکار ۲۰۱۹ در حال شروع شدن است و تا ساعاتی دیگر مهمانان این جشن با شکوه حضور پیدا می کنند، اما هنوز وضعیت مجری این مراسم در هاله ای از ابهام قرار دارد.

  1. شنبه ۴ اسفند ۹۷ ساعت ۲۰:۳۰ (۵ سال،۱ ماه قبل)
5c716082ef351_5c716082ef352
به گزارش فرانگر

نودو یکمین دوره اسکار شنبه شب ۲۴ فوریه (بامداد یکشنبه به وقت ایران) برگزار می شود. قرش قرمز این مراسم ساعت ۵ بعداز ظهر به وقت لس آنجلس (۴.۵ صبح یکشنبه به وقت ایران) کار خود را شروع می کند و به صورت مستقیم از شبکه ای بی سی در سراسر جهان پخش می شود.

مراسم بی مجری یا غافلگیری؟

تاکنون و بنابر اخبار منتشر شده قرار است برای نخستین بار در ۳۰ سال اخیر این مراسم بدون حضور مجری برگزار شود و اهدا کنندگان جوایز بدون این که کسی آنها را همراهی کند روی صحنه حاضر شده و نام برندگان را اعلام کنند. با این حال دیروز اخباری غیررسمی به گوش رسید مبنی بر این که احتمال دارد «ووپی گلدبرگ» مجری پنهان نگه داشته اسکار باشد. صحت و سقم این خبر تا چند ساعت دیگر و با شروع مراسم روشن خواهد شد.

کارگردان برنده کیست؟

در همین حال بازار پیش بینی و حتی شرط بندی برای احتمال انتخاب برندگان داغ است و حتی پیش بینی ها نشان از این دارد که بر خلاف تصور شانس «اسپایک لی» بیشتر از «آلفونسو کوارون» برای دریافت جایزه بهترین کارگردان سال است.

ترانه های اسکاری را چه کسانی می خوانند؟

در میان اهدای جوایز ۲۴ گانه چهار ترانه از پنج ترانه اورجینال نامزد اسکار روی صحنه اجرا خواهند شد. آخرین خبرها حاکی از این است که «کندریک لامار» حاضر نشد برای خواندن ترانه روی سن برود.

«جنیفر هادسون»، «بت میدلر»، «بردلی کوپر» و «لیدی گاگا»، «دیوید راولینز» و «گیلیان ولش» خوانندگانی هستند که ترانه های نامزد اسکار را اجرا می کنند.

در عین حال کلیپ هایی از هر هشت نامزد اسکار بهترین فیلم شامل «کوکلاس کلان سیاهپوست»، «پلنگ سیاه»، «راپسودی بوهمی» (حماسه کولی)، «سوگلی»، «کتاب سبز»، «رُما»، «ستاره ای متولد شده» و «معاون» پخش خواهند شد.

مراسم اسکار ۲۰۱۹ با ترانه گروه کویین «ما قهرمانیم» کار خود را آغاز می کند.

اهدا کنندگان جوایز امسال چه کسانی هستند؟

«خاویر باردم»، «آنجلا بیست»، «چادویک بوزمان»، «دانا کراوی»، «امیلیا کلارک»، «دانیل کریگ»، «لورا درن»، «کریس اوانز»، «تینا فی»، «الس فیشر»، «ووپی گلدبرگ»، «دانایی گوریرا»، «برایان تیر هنری»، «ساموئل ال. جکسون»، «استفان جیمز»، «آلیسون جینی»، «مایکل بی جردن»، «مایکل کیتون»، «کیگان-مایکل کی»، «بری لارسون»، «کویین لطیفه»، «کی کی لین»، «جان لوییس»، «جنیفر لوپز»، «جیمز مک آووی»، «جوسی آندس»، «آوکوافانیا»، «ملیسا مک کارتی»، «فرانسیس مک دورماند»، «هلن میرن»، «جیسون موموآ»، «تام مورلو»، «جان مولانی»، «کیسی موسگریوز»، «مایک میرز»، «تروور نوآ»، «گری اولدمن»، «سارا پالسون»، «تیلر پری»، «امی پولر»، «کریستن ریتر»، «سم راکول»، «پل راد»، «میایا رودولف»، «آماندا استنبرگ»، «باربارا استرایسند»، «شارلیز ترون»، «تسا تامپسون»، «فارل ویلیامز»، «سرنا ویلیامز»، «کنستانس وو و میشل یو» اهداکنندگان جوایز اسکار نود و یکم خواهند بود.

کدام فیلم ها ۲ جایزه یا بیشتر می برند؟

در حالی که پیش بینی شده «رُما» با دریافت ۴ جایزه برنده بزرگ مراسم امشب باشد، پیش بینی های دیگری حکایت از آن دارد که چهار فیلم دو جایزه هم در اسکار نود و یکم خواهیم داشت که شامل «پلنگ سیاه» برای بهترین طراحی لباس و بهترین طراحی تولید، «راپسودی بوهمی» برای بهترین بازیگر برای «رامی مالک» و بهترین تدوین صدا، «اگر بیل استریت می توانست حرف بزند» برای بهترین بازیگر زن نقش مکمل برای «رجینا کینگ» و بهترین ترانه اورجینال و «معاون» برای بهترین تدوین و بهترین طراحی چهره و مو می شود.