راز هولناک همسرکشی بعد از 55 روز فاش شد

جسد در جاده هراز رها شده بود

مرد جوان پس از قتل همسرش برای مخفی نگه داشتن راز این جنایت، مدعی شد به خارج از کشور سفر کرده اند اما پیگیری های خانواده زن راز این جنایت هولناک را فاش کرد.

  1. دوشنبه ۲ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۰:۴۰ (۵ سال،۲ ماه قبل)
به گزارش فرانگر

روز ۳۱ فروردین مأموران کلانتری ۱۵۷ مسعودیه در جریان یک نزاع خانوادگی قرار گرفتند. مأموران راهی محل شدند و مشخص شد اعضای یک خانواده با دامادشان درگیر شده اند اما با وساطت اطرافیان درگیری خاتمه یافت.

این در حالی بود که ساعت ۳ بامداد درگیری دیگری از این خانواده به کلانتری اعلام شد اما وقتی مأموران به محل حادثه رفتند زن جوانی گفت: خواهرم مدتی است که ناپدید شده است هر چه با او تماس گرفتیم خبری به دست نیاوردیم. به همین خاطر به خانه اش مراجعه کردیم و دامادمان را دیدیم، او مدعی شده بود به خارج از کشور رفته اند اما وقتی او را دیدیم تعجب کرده و سراغ خواهرم را گرفتیم که گفت خبر ندارد. تمام دعواهای امروز هم سر همین موضوع بود. این ماجرا ادامه داشت تا اینکه دامادمان لحظاتی قبل به قتل خواهرم اعتراف کرد.

سرهنگ جلیل موقوفه ای، جانشین رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اعلام این خبر گفت: بلافاصله مرد ۳۹ ساله به نام کامبیز بازداشت شد که به قتل همسرش به خاطر اختلاف مالی اعتراف کرد. با اعتراف مرد جوان، به دستور بازپرس جنایی او در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و بررسی ها در این خصوص ادامه دارد.


گفت و گو با متهم

چه شد که همسرت را به قتل رساندی؟

به خاطر اختلافات مالی.

نقشه ای برای قتل داشتی؟

اصلاً. روز حادثه باهم دعوایمان شد. او به طرف من حمله کرد تا مرا خفه کند. من هم به دفاع از خود او را هل دادم، همسرم تعادلش را از دست داد و روی زمین افتاد. دستم را روی گلویش گذاشتم. قصدم کشتن او نبود، اما همسرم بیماری دیابت داشت و خیلی زود جانش را از دست داد.

این حادثه چه زمانی رخ داد؟

ساعت ۵ صبح روز ۵ اسفند سال گذشته بود.

بعد از جنایت چه کردی؟

زمانی که بچه ام خواب بود، جسد همسرم را داخل ماشین گذاشتم به سمت امامزاده هاشم حرکت کردم. در محلی خلوت و پرت در جاده هراز جسد را رها کردم و دوباره به خانه برگشتم.

چرا آنجا را انتخاب کردی؟

همیشه برای رفتن به شمال از آن مسیر می رفتیم. زمانی که به فکر جایی برای رها کردن جسد بودم آنجا به ذهنم رسید.

بعد از جنایت چه کردی؟

می دانستم که خانواده همسرم به سراغش می آیند. به همین دلیل خانه ای اجاره کردم و مخفیانه بدون آنکه کسی متوجه شود به همراه فرزند ۴ ساله ام به آنجا نقل مکان کردیم. در این مدت هم اگر کسی با من تماس می گرفت می گفتم برای تعطیلات عید به خارج از کشور رفته ایم. اگر هم می خواستند با همسرم صحبت کنند بهانه ای می آوردم.

چه شد که لو رفتی؟

خانواده همسرم به ماجرا مشکوک شده بودند از فامیل من پرس و جو کرده بودند که یکی از آنها گفته بود ما به خارج از کشور نرفتیم و تهران هستیم. همین موضوع شک آنها را بیشتر کرده بود. آنها شنبه ۳۱ فروردین به مقابل خانه ام آمدند و به کمین نشستند. من که برای برداشتن وسایل به خانه ام آمده بودم ناگهان با آنها مواجه شدم.

ابتدا سعی کردم حقیقت را کتمان کنم و بهانه آوردم. سر همین موضوع هم چندین بار باهم دعوایمان شد و بعد هم مأموران کلانتری آمدند. از آنجایی که خانواده همسرم از قتل چیزی نمی دانستند با وساطت مأموران کلانتری دعوا خاتمه یافت و بعد از رفتن آنها دوباره شروع می شد. اما آنقدر اذیتم کردند که مجبور به اعتراف شدم.

در این مدت به محل رها کردن جسد نرفته ای؟

نه. می ترسیدم.