آقای فوتبالیست به اشتباه نامتعارفش درباره سیل اخیر اقرار کرد + عکس

مهرداد میناوند با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود برای پستی که به تازگی در مورد سیل اخیر در کشورمان منتشر کرده بود عذرخواهی کرد.

  1. شنبه ۱۰ فروردین ۹۸ ساعت ۲۳:۱۵ (۵ سال قبل)
عذرخواهی مهرداد میناوند برای اظهارنظر اخیرش درباره سیل +عکس
به گزارش فرانگر

میناوند در این مطلب با عذرخواهی از کسانی که از مطلب منتشر شده او در اینستاگرام ناراحت شده بودند، نوشت:

«من مهرداد میناوند صفحه شخصى خود را در جهت تحریف نشدن عقاید، نظرات و دلنوشته هاى خودم در فضاى مجازى ایجاد کرده ام که صد البته اولین الویتم تابع بودن به قوانین مملکتم ایران اسلامى است. بارها از کودکى در میادین بین المللى سرود ملى کشورم را با افتخار و با دستِ روى قلب خوانده ام و این بدان معناست که اهداف ایران اسلامى جز اهداف من نیز مى باشد.

این مطلب را بارها در همین فضاى مجازى ابراز داشته ام. صحبت های اخیر بنده تنها از سر دلسوزی،و احساس همدردی با عزیزانی بود که در حوادث اخیر دچار مشکل شده بودند و عزیزانشان را دیگر در کنار خود نداشتند. اگر حرف های من براى بعضى هموطنان ایجاد کدورت کرده بود از آنها عذر خواهی میکنم. من سرباز این سرزمین هستم و افتخار میکنم که سالها پیراهن مقدس تیم ملی را به تن داشتم . قطعا من هم مثل تمام مردم عزیز کشورم هرچه در توان داشته باشم برای آبادانی ایران عزیز خواهم گذاشت.»


بیشتر بخوانید: واکنش تند کاربران به استوری جنجالی پورعلی گنجی/ آقای فوتبالیست بجای گفتن این اراجیف به کمک هموطنانت بشتاب!


عذرخواهی مهرداد میناوند درباره پست اخیر اینستاگرامی اش + عکس
همرسانی نوشتار: