عامل نزاع مرگبار ساوجبلاغ قبل از فرار از کشور لب مرز گیر افتاد

سرهنگ نادر بیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام خبر دستگیری یک قاتل فراری در یک قدمی مرزهای غربی کشور گفت: سوم فرودین امسال در یکی از خیابانهای ساوجبلاغ بین سرنشینان دو خودروی تیبا و پراید درگیری شدیدی رخ داد و پسر جوانی بنام بابک ۳۰ ساله که به شدن از ناحیه گردن مجروح شده بود به بیمارستان منتقل شد اما عمق جراحت و شدت خونریزی آنقدر زیاد بود که پسر جوان دقایقی بعد جان باخت.

  1. شنبه ۱۰ فروردین ۹۸ ساعت ۲۳:۱۰ (۵ سال قبل)
دستگیری قاتل فراری در یک قدمی مرز
به گزارش فرانگر

رئیس پلیس آگاهی استان البرز ادامه داد: در نخستین تحقیقات ماموران کلانتری ساوجبلاغ دریافتند که چهار سرنشین تیبا وسه سرنشین پراید بر سر موضوعی درخیابان با هم درگیر شده و یکی از سرنشینان تیبا با چاقویی که همراهش بوده ضربه ای به بابک زده ومتواری شده است.

وی افزود: خیلی زود خودروی تیبا شناسایی شد و صاحب آن و یکی از سرنشینان که در درگیری شرکت داشت دستگیر شدند اما عامل اصلی جنایت که کرم نام داشت متواری بود.

این مقام انتظامی گفت: کرم ۳۲ ساله دارای سوابق متعدد شرارت و شرکت در نزاع دسته جمعی بود و چند روز بعد با تلاش کارآگاهان جنایی استان البرز رد پای کرم در یکی ازمرزهای غربی کشور پیدا و قبل از خروج از کشور دستگیر شد.

بیگی گفت: صبح دیروز این متهم پس از انتقال به اداره پلیس آگاهی استان البرز در نخستین بازجویی ها به قتلی که مرتکب شده بود اعتراف کرد و هم اکنون این متهم وسایر همدستانش که در این نزاع مرگبار شرکت داشتند برای تحقیقات بیشتر و تکمیل پرونده در اختیار کارآگاهان جنایی استان البرز قرار دارند.
همرسانی نوشتار: